NOVINKY

arr3Z e-shopu je katalogVážení zákazníci,   Z našeho e-shopu se stal pouze katalog. Veškeré uvedné zboží lze objednat po...

KONTAKTY

jetobezlepku.cz
Davídkova 127
182 00, Praha 8
tel: +420 722 577 177
info(a)jetobezlepku.cz

Můj příběh
Můj příběh

 

Svojí firmu jsem založila teprve nedávno, v roce 2016. Jelikož mám v rodině někoho, kdo bezlepkovou dietu držet musí, upravila jsem podle toho i naše pečení. Nejprve jsem začala pro rodinu vyrábět bezlepkové sušenky proto, že sladkých věcí na trhu moc není a těch, co jsou k dispozici v obchodních řetězcích se už rodina "přejedla". Občasné návštěvy u nás měly možnost moje výtvory ochutnat a mělo to pozitivní ohlas. To mě dovedlo k tomu, že bych mohla své produkty nabídnout ostatním bezlepkářům, kteří jsou už supermarketových sušenek také přejedeni.

 

Založila jsem si tedy živnost a začala vyrábět svoje sušenky. V prosinci 2016 jsem si vyzkoušela prodej na stánku na Farmářském tržišti Dvůr v Kobylisích. Za relativně krátkou dobu už díky vám vím, že chutnají. Budu se snažit přidávat nové výrobky pravidelně a věřím, že vám s nimi udělám radost.

 

Pokud už bezlepkovou dietu držet musíte, nebo jen chcete, ráda vám rozšířím možnosti stravování. Věřím, že si u nás vyberete.

 

Každý vyrobený kus je originál. Veškeré výrobky si vyrábím, balím a popisuji sama. Je to dobrý způsob jak se ujistit, aby se k vám dostalo jen to nejlepsí.

 

Vaše Jarka